ZARZĄD
Prezes – Krystian Derengowski
Wiceprezes/Skarbnik – Marcin Nowiński
Członkowie
1. Krystian Derengowski – nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych
2. Andrzej Szelerski – nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych
3. Kamil Piotrowski – uczeń klasy czwartej w zawodzie technik elektryk
4. Kacper Tworus – uczeń klasy czwartej w zawodzie technik elektryk
5. Wojciech Musiał – uczeń klasy czwartej w zawodzie technik elektryk
6. Robert Augustyniak – uczeń klasy czwartej w zawodzie technik elektryk
7. Sebastian Chojnacki – uczeń klasy trzeciej w zawodzie technik elektryk
8. Przemysław Czerniak – uczeń klasy trzeciej w zawodzie technik elektryk
9. Artur Ignaszak – uczeń klasy trzeciej w zawodzie technik elektryk
10. Bartosz Kasprzak – uczeń klasy trzeciej w zawodzie technik elektryk
11. Rafał Konieczka – uczeń klasy trzeciej w zawodzie technik elektryk
12. Krystian Kordylasiński – uczeń klasy trzeciej w zawodzie technik elektryk
13. Michał Łyskawa – uczeń klasy trzeciej w zawodzie technik elektryk
14. Hubert Mrugalski – uczeń klasy trzeciej w zawodzie technik elektryk
15. Wiktor Parus – uczeń klasy trzeciej w zawodzie technik elektryk
16. Mateusz Pietruńko – uczeń klasy trzeciej w zawodzie technik elektryk
17. Szymon Sompolski – uczeń klasy trzeciej w zawodzie technik elektryk
18. Paweł Syty – uczeń klasy trzeciej w zawodzie technik elektryk
19. Walusiak Damian – uczeń klasy trzeciej w zawodzie technik elektryk
Główne kierunki działalności Koła
1. Udział w szkoleniach.
2. Udział w wycieczkach technicznych.
3. Udział w konferencjach tematycznych.
4. Udział w szkoleniu i egzaminie SEP.
5. Udział w spotkaniach integracyjnych.
6. Udział w imprezach, szkoleniach itp. organizowanych przez SEP.
Aktualności
Uroczystość wręczenia legitymacji członkowskich.
Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA - zawody I stopnia.
Wycieczka przedmiotowa do Zespołu Elektrowni Pątnów - Adamów - Konin
Spotkanie z przedstawicielami czołowych firm branży elektrycznej.
Wycieczka do fabryki SOLARIS Bus & Coach S.A.
Walne Zebranie Koła Szkolnego SEP.
Udział w XV Walnym Zgromadzeniu Delegatów Oddziału Konińskiego SEP
Udział w „Dniach Techniki” w Zespole Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie.
Stypendium z Funduszu Stypendialnego im. Jerzego Danielaka Oddziału Konińskiego SEP