^ Back to Top

Sport

Mistrzostwa Wielkopolski w Unihokeju Chłopców 15.12.2016 - Swarzędz


W zawodach reprezentacja naszej szkoły wywalczyła 5 miejsce.

Skład drużyny:

Kotuński Łukasz 4Ta
Śniegowski Paweł 3B
Jóźwiak Patryk 3C
Młodożeniec Kacper 2Ta
Włodarczyk Piotr 2Ta
Zamiara Patryk 2C
Przybylski Damian 3Tb
Sroka Konrad 1Tc
Nowak Jakub 1Tc
Domagalski Szymon 1Tc
Drangowski Krzysztof 1Tc
Przybył Kamil 1A

 



 

 

Strefowe Mistrzostwa w Unihokeju Chłopców  28.11.2016 - Gniezno

 

W zawodach nasza reprezentacja szkoły zajęła 2 miejsce, zdobywając tym samym awans do finału wojewódzkiego.


Skład drużyny:

Łukasz Kotuński 4Ta
Paweł Śniegowski 3B
Patryk Jóźwiak 3C
Konrad Sroka 1Tc
Szymon Domagalski 1Tc
Kacper Młodożeniec 2Ta
Patryk Zamiara 2C
Jakub Nowak 1Tc
Piotr Włodarczyk 2Ta
Damian Przybylski 3Tb
Kacper Klepacz 1Tc


 



 

Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym Drużynowym 7.11.2016 
Kłodawa


W rejonowych mistrzostwach w tenisie stołowym reprezentacja chłopców z naszej szkoły odniosła duży sukces

zajmując 3 miejsce.


Dominik Koniecki 1C, Patryk Blejwas 3C, Krzysztof Baśkiewicz 4Tb, Piotr Jacaszek 1C



 



 

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Halowej Piłce Nożnej Szkół Ponadpodstawowych 
4.11.2016 - Zagórów

 

W rywalizacji nasza drużyna zajęła 3 miejsce 

Wyniki poszczególnych meczów:

ZSE Słupca - CKZiU Strzałkowo 1:0
ZSP Zagórów - LO Słupca 2:0
CKZiU Strzałkowo - ZSZ Słupca 1:0
ZSE Słupca - ZSP Zagórów 0:0
ZSZ Słupca - LO Słupca 2:1
CKZiU Strzałkowo - ZSP Zagórów 0:4
ZSE Słupca - ZSZ Słupca 1:1
CKZiU Strzałkowo - LO Słupca 1:2
ZSZ Słupca - ZSP Zagórów 1:1
ZSE Słupca - LO Słupca 1:2

Tabela końcowa zawodów:

1. ZSP Zagórów 8 7:1
2. LO Słupca 6 5:6
3. ZSZ Słupca 5 4:4
4. ZSE Słupca 5 3:3
5. CKZiU Strzałkowo   3 2:7

 





Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
w Piłce Ręcznej Chłopców  - 27.10.2016

 
Zawody odbyły się w hali CKZiU w Strzałkowie. Nasz zespół w rywalizacji zajął 4 miejsce.



Damian Górniak 2Ta, Dawid Kubacki 3Tb, Krzysztof Baśkiewicz 4Tb, Michał Wardencki 1C,
Damian Ślugaj 1Tb, Dominik Jachnik 1B, Kacper Klepacz 1Tc, Dawid Wiechciński 1A,
Dawid Frankiewicz 1C, Kacper Remisz 1A, Kacper Młodożeniec 2Ta, Adam Piguła 4Ta


 

 



 

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju - Słupca 22.10.2016


W słupeckiej hali MOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju.

Nasza drużyna chłopców w tych rozgrywkach zwyciężyła, co dało im awans do rozgrywek Rejonowych.

Skład naszego zespołu:

Kotuński Łukasz 4tb
Śniegowski Paweł 3b
Jóźwiak Patryk 3c
Młodożeniec Kacper 2ta
Zamiara Patryk 2c
Domagalski Szymon 1tc
Nowak Jakub 1tc
Sroka Konrad1tc
Welter Dawid 1tc
Górniak Mateusz 1c

 




Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym.  
Słupca 19.10.2016


W rozgrywkach rywalizowały dwa zespoły z naszej szkoły.

Dziewczęta zajęły 3 miejsce, a chłopcy 2.

Dziewczęta wystąpiły w składzie:
Sandra Staszak 3D
Monika Pilarczyk 3D
Daria Smuszkiewicz 1B


Chłopcy wystąpili w składzie:
Krzysztof Baśkiewicz 4Tb
Adrian Albanowski 4Tb
Patryk Blejwas 3C

 




  Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Poznań - 11.10.2016


W zawodach wystartowała drużyna chłopców, zajmując dobrą 19 lokatę.

Damian Nowicki 1Tb, Dawid Wiechciński 1A, Kacper Mrugalski 1A,
Maciej Wojciechowski 3B, Marcin Kaczmarek 3B, Dominik Mrugalski 3B
Damian Hyła 1Tb, Dawid Welter 1Tc, Szymon Wiechciński 3Ta, Kacper Remisz 1A.



 



 

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Zagórów 28.09.2016

Przed zawodami odbyła się uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego.


W biegach sztafetowych wystartowały dziesięcioosobowe drużyny dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta zajęły 4 miejsce.

Drużyna chłopców zwyciężyła  i awansowała do finału wojewódzkiego.


Skład zwycięskiego zespołu:

Mateusz Fandrich 3Ta

Szymon Wiechciński 3Ta

Paweł Śniegowski 3B

Maciej Wojciechowski 3B

Dominik Mrugalski 3B

Marcin Kaczmarek 3B

Norbert Pałucki 2Ta

Dawid Walter 1Tc

Dawid Wiechciński 1A

Kacper Mrugalski 1A

 


 

 



 

20 września 2016 na stadionie Leśnym w Słupcy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce.

We wszystkich konkurencjach wystartowali reprezentanci naszej szkoły.

Zawody należy zaliczyć do bardzo udanych z uwagi na 19 miejsc medalowych naszych uczniów.

Pierwsze miejsca w konkurencjach zajęli:

Żaneta Orchowska 2A - 800m

Edyta Wawrzyniak 2Ti - pchnięcie kulą

Jakub Jarocki 2A - pchnięcie kulą 

Dominik Mrugalski 3B  - 3000m


Drugie miejsca zajęli:

Karolina Marchlewicz (1B) -  rzut oszczepem
Marcin Nowiński (1TC) - bieg 100 m
Marcin Nikiel (1TC) -  bieg na 200 m
Mateusz Michalak (2B) - bieg na 400 m
Paweł Śniegowski (3B) - bieg na 800 m
Marcin Kaczmarek (3B) -  bieg na 3000 m
Sztafeta szwedzka 4 x 100 m w składzie - Krzysztof Okupniarek (3Ti), Adam Witucki (1C), Marcin Nowiński (1TC), Dawid Frankiewicz (1C).


Trzecie miejsca zajęli:
Kinga Zboracka (2A)  - bieg na 800 m
Magdalena Będziewska (3Ti) - bieg 100 m
Adrian Nawrocki (2B) - bieg na 400 m
Szymon Wiechciński (3Ta)  - bieg na 800 m
Kacper Mrugalski (1A)  - bieg na 1500 m
Adam Piguła (4Ta)  -  rzut oszczepem
Dawid Wiechciński (1A) -  skok w dal
Sztafeta szwedzka 4 x 100 m - Patryk Kostrzewski (4TB), Norbert Pałucki (2Ta), Mateusz Michalak (2B), Paweł Syty (3Tb).

Do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 5 października w Poznaniu zakwalifikowali się następujący reprezentanci naszej szkoły:

Żaneta Orchowska

Jakub Jarocki

Dominik Mrugalski

Edyta Wawrzyniak

Karolina Marchlewicz

Marcin Nowiński

Marcin Nikiel

Mateusz Michalak

Paweł Śniegowski

Marcin Kaczmarek

 

 Fotorelacja z zawodów: