^ Back to Top

2018/2019

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju

29 października na sali SP w Kowalewie Opactwie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców.
W zawodach drużyna chłopców zajęła pierwsze miejsce premiowane prawem występu w rozgrywkach rejonowych. Dziewczęta zajęły 3 miejsce.

4. ZSP Zagorów 1   0:5

Klaudiusz Andrzejewski, Bartosz Banaszak, Mateusz Domagalski, Szymon Domagalski, Damian Hyła, Kacper Młodożeniec, Filip Mrugalski, Kacper Feist, Tobiasz Pirucki, Piotr Włodarczyk

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

26 października hala sportowa CKZiU w Strzałkowie była miejscem była miejscem rozgrywania zawodów Mistrzostw Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Chłopców.
Do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły z naszego powiatu.

Po bardzo wyrównanych i zaciętych meczach zawodnicy z naszej szkoły uplasowali się na drugim miejscu.

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Badmintonie

23 października na słupeckiej hali MOSiR rozegrano Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców

Zespół dziewcząt w składzie : Małgorzata Paluszewska (2B) i Daria Smuszkiewicz (3B) zajął 3 miejsce.
Zespół chłopców w składzie: Filip Mrugalski (2Tb) i Piotr Włodarczyk (4Ta) zajął 2 miejsce

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt

19 października w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie dziewczęta z naszego powiatu zmagały się w zawodach piłki ręcznej.

Po zaciętych pojedynkach nasz zespół zajął 4 miejsce .

Sztafetowe Biegi Przełajowe - Finał Wojewódzki

17 pażdziernika rozegrany został Wojewódzki Finał w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się w Poznaniu na Hipodromie Wola.