^ Back to Top

Aktualności

W dniu 24 maja uczniowie klas 1c, 2Ta oraz 4Tpb wzięli udział w wycieczce dydaktycznej do Warszawy.

Zwiedzanie stolicy rozpoczęło się od udziału młodzieży w awangardowej adaptacji sztuki Szekspira pt. Romeo i Julia” w teatrze Buffo. Bez wątpienia była to niezwykła interpretacja barokowego dramatu. Młodzież wyszła zachwycona tańcem w strugach deszczu przy wykorzystaniu technologii 3D, ale także tym, że artyści w bardzo autentyczny sposób ukazali ponadczasową siłę miłości.

Kolejny punkt wycieczki stanowiło zwiedzanie Królewskich Łazienek ze słynnym pałacem na wodzie, w którym odbywały się obiady czwartkowe. Piękna pogoda sprawiła, że spacer po parku był wyjątkowo przyjemny!

Wycieczka zakończyła się spacerem w samym sercu Warszawy przy Pałacu Kultury i Nauki oraz pobytem w Złotych Tarasach, gdzie młodzież miała czas na relaks i posiłek.

 

Wyjazd zorganizowały Panie: Izabela Michalak i Anna Hercyk we współpracy z Panią Małgorzatą Franaszek.