^ Back to Top

Aktualności

23 lutego br. uczniowie z klas 3Tb i 3B
wzięli udział w wycieczce dydaktycznej do Kruszyna Krajeńskiego.

Celem podróży było zwiedzanie zakładu produkcyjnego ŚWIĄTEK
oraz udział w szkoleniu stanowiskowym,
przeprowadzonym przez kadrę pracowniczą zakładu.

 

Uczniowie mieli okazję zwiedzić największy tego typu w Polsce zakład, który nie tylko posiada 40-letnie doświadczenie w regeneracji i produkcji wałków rozrządów, ale zajmuje się również produkcją oraz modernizacją silników lotniczych.

 

Poprzez udział w szkoleniu uczniowie poszerzyli swoją wiedzę w zakresie praktycznym, jak i teoretycznym z treści kształcenia zawodowego, dotyczących procesów obróbki wałków rozrządu oraz obsługi samochodowej hamowni podwoziowej i stanowiskowej.

 

Z całą pewnością tak obszernie przekazana wiedza skutecznie przyczyni się do lepszych wyników egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

Właściciel zakładu zaprasza naszych uczniów na kolejne szkolenia.

Organizatorem i kierownikiem wycieczki był Pan Michał Wróblewski.