^ Back to Top

Aktualności

5 kwietnia uczniowie z klas: 2C, 2B, 2Ta, 1Tb, 3D uczestniczyli w wycieczce do Poznania.

Celem wyjazdu do stolicy Wielkopolski był park trampolin Jump Arena -

jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo-rozrywkowej mapie Poznania.

Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.

Pobyt w Jump Arena sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.

 

Organizatorem wycieczki była p. Joanna Ratajczyk.

Opiekunami uczestników byli nauczyciele: Joanna Ratajczyk, Piotr Miąc, Andrzej Szelerski.