^ Back to Top

Aktualności

Departament Edukacji i Nauki UMWW zaprasza do udziału w kolejnej już edycji konkursu Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej. Tegoroczna edycja dotyczy działalności Polaków w Rumunii. Adresatami konkursu są dzieci i młodzież z wielkopolskich przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Termin składania prac konkursowych upływa 15 lutego 2022 r.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w trakcie trwania XXVI Targów Edukacyjnych, które odbędą się w dniach 11-13 marca 2022 r.

Więcej informacji :https://www.umww.pl/konkurs-polacy-w-swiecie-znani-z-dzialalnosci-publicznej-misyjnej-naukowej-artystycznej-i-sportowej-2-104070317

Uwaga: Uległy zmianie adresy dwóch placówek podanych w Regulaminie konkursu, na które należy złożyć prace konkursowe:

CDN Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Koninie Filia w Kole aktualny adres: ul. Włocławska 1,  62-600 Koło
oraz

CDN Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Koninie Filia w Słupcy aktualny adres: ul. Armii Krajowej 27, 62-400 Słupca.

W załączeniu:

Uchwała Nr 3293/2021 Zarządu Województwa Wielkopolskiego z dnia 18 lutego 2021 r. w sprawie przeprowadzenia konkursu „Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej”.