^ Back to Top

Aktualności

Mając na uwadze tematykę tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia, koordynator działalności prozdrowotnej w naszej szkole, p. Lucyna Gawrych ogłasza konkurs na plakat pod hasłem „Depresja - porozmawiajmy o niej”.

Celem działania jest zwrócenie uwagi na problem jakim jest depresja, a przede wszystkim podkreślenie, iż jest to poważna choroba, którą należy leczyć.  

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu plakatu w formie dokumentu elektronicznego, którego motywem przewodnim będzie ukazanie różnych obliczy depresji oraz wskazanie, jak ważne jest mówienie o jej przyczynach i możliwych konsekwencjach.

Prace należy przesłać na e-mail organizatora konkursu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

w terminie do 7 kwietnia 2017 r.

 

Komisja konkursowa w składzie:

Lucyna Gawrych, Szymon Nowicki, Maria Radoń-Kowalska

dokona wyboru najciekawszej pracy.


Zapraszamy do udziału w konkursie.

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest 7 kwietnia. Każdego roku, Światowa Organizacja Zdrowia wybiera kluczową kwestię zdrowia i zachęca ludzi z wszystkich grup wiekowych i różnych środowisk do podejmowania działań, które podkreślają wagę danego problemu zdrowotnego. Światowy Dzień Zdrowia stanowi wyjątkową okazję do zaangażowania społeczności z całego świata do promowania działań, które mogą poprawić nasze zdrowie.