^ Back to Top

Aktualności

Zapraszamy na wykład pt. „Biznesowy savoir-vivre

w ramach „Czwartkowych spotkań z uczelnią”

Savoir-vivre to znajomość obyczajów, form towarzyskich, reguł grzecznościowych i zasad zachowania. Jest nieodzowny nie tylko w sytuacjach oficjalnych, ale także w codziennych relacjach międzyludzkich. Bywa nieco odmienny w różnych środowiskach, jednak są pewne normy, których naruszenie nie jest dobrze odbierane. Pierwsze wrażenie jest zazwyczaj najważniejsze, szczególnie w relacjach zawodowych — tzw. dobre maniery, umiejętność konwersacji, stosowny ubiór to nasza wizytówka, dzięki której nawiążemy nowe relacje biznesowe, zyskamy intratny kontrakt, a czasem znajdziemy lepszą pracę, więc warto o nich wiedzieć jak najwięcej.

O tym, czego nie wypada robić w biznesie

opowie dr Agnieszka Szymankowska

wykładowca Wydziału Nauk Ekonomicznych i Technicznych PWSZ w Koninie.

Prelegentka ma doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych,
gdzie ceniona jest za partnerski styl zarządzania.

Zainteresowania naukowe to polityka personalna, przywództwo i zachowania ludzi w biznesie.

 

Spotkanie online odbędzie się 22 kwietnia, początek o godz. 17.00.

Link do wykładu http://bityl.pl/3Y6Yj

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym ze strony portalu LM.pl.

 

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy,

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie