^ Back to Top

Aktualności

Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

zaprasza do udziału

w VI edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego

„Inspiracje słońcem”

Przedmiotem fotografii powinno być Słońce – nasza gwiazda dzienna. Organizatorzy chcą jednak odejść od fotografii czysto astronomicznych wykonywanych za pomocą teleskopu -  zachęcają do ujęcia Słońca w sposób artystyczny. Przykładem może być wschód lub zachód Słońca, nietypowa słoneczna sceneria, fascynacje oświetleniem, refleksy i światłocienie, osoby lub przedmioty ze Słońcem w tle, itp.

Zdjęcia należy nadsyłać do 4 czerwca 2021 r.

 wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 18 czerwca 2021 roku.

 

Najlepsze prace zaprezentowane będą w formie wystawy, której otwarcie odbędzie się 18 czerwca 2021 roku w Zespole Szkół i Placówek w Radziejowie oraz opublikowane zostaną w witrynie  www.radziejow.edu.pl

 

Pliki do pobrania

Regulamin konkursu

 

Formularz zgłoszeniowy