^ Back to Top

Aktualności


Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało ciekawą ofertę dla uczniów i ich rodzin

na zbliżające się ferie zimowe.

 

Ferie z TVP 

Rozrywka, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy sportowe i lifestylowe – to główne propozycje przygotowane przez Telewizję Polską. W ramach emitowanego codziennie cyklu dynamicznych, 20-minutowych programów edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie - miłośnicy piłki nożnej, tańca czy też młody koneser sztuki. Propozycje te z powodzeniem zaangażują całe rodziny do wspólnego i niezwykle interesującego spędzania czasu! 

Więcej informacji https://www.gov.pl/web/edukacja/ferie-z-tvp-wyjatkowa-propozycja-dla-rodzin

 

Akcja „Ferie bez nudy” - Inicjatywa MEN z Fundacją LOTTO im. Haliny Konopackiej.
„Ferie bez nudy” to zbiór ciekawych propozycji działań udostępnionych w interaktywnej formie na specjalnej platformie internetowej. Wśród nich mnóstwo interesujących eksperymentów, ćwiczenia gimnastyczne, gry, quizy oraz wiele innych aktywności, które rozbudzą kreatywność każdego ucznia! Już wkrótce MEN przedstawi szczegóły tej propozycji.  

Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki pojawiła się specjalna zakładka dotycząca ferii, w której sukcesywnie będą zamieszczane propozycje na ferie. Informacje na ten temat znajdą się również na profilach w mediach społecznościowych https://www.facebook.com/ministerstwo.edukacji.nauki