^ Back to Top

Aktualności

Instytut Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego
oraz
Szczeciński Oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego

ogłaszają

VII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego
pt. „SPOŁECZEŃSTWO W OBIEKTYWIE”.

 

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich

Zdjęcie/a konkursowe można składać indywidualnie lub zespołowo do dnia 1 grudnia 2020 r.

Zgłoszenie następuje poprzez przesłanie pliku pocztą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zwycięzcom nagrodzonych zdjęć zostaną przyznane atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

Po rozstrzygnięciu konkursu najciekawsze zdjęcia opublikowane zostaną na stronie internetowej Organizatora oraz podczas wystawy pokonkursowej, która będzie eksponowana na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego.

Szczegółowe informacje oraz regulamin na stronie: https://soc.usz.edu.pl/vii-ogolnopolski-konkurs-fotograficzny-spoleczenstwo-w-obiektywie/

Regulamin konkursu