^ Back to Top

Aktualności

 

Obecna sytuacja zawieszenia zajęć w szkołach przy jednoczesnej wzmożonej samodzielnej pracy w domach wymaga wysiłku, samodyscypliny i jest sprawdzianem dla każdego ucznia jak reaguje w sytuacji kryzysowej. To ogromne wyzwanie i nowe doświadczenie dla wszystkich ludzi.

Pracownicy Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie dokładają wszelkich starań, aby w tym trudnym okresie wspierać uczniów. Ich droga życiowa, niezależnie od wieku i obecnego etapu edukacji zmierza do kariery zawodowej.

Z myślą o ciągłym doskonaleniu zapraszamy do udziału w konkursie, który zweryfikuje umiejętności skutecznego przygotowania przyszłych kandydatów do wejścia na rynek pracy poprzez zapoznanie z podstawowymi narzędziami rekrutacyjnymi, a w szczególności zasad ich przygotowywania.

Doradcy CWRKDiZ w Koninie przeanalizują prace i będą służyć praktycznymi radami, aby uczestnicy konkursu poznali tajniki i zasady tworzenia dokumentów rekrutacyjnych.

Udział w tym przedsięwzięciu wzmocni potencjał uczniów, co zostanie potwierdzone certyfikatem „Kandydat na medal”, a sześciu laureatów otrzyma wartościowe nagrody rzeczowe.

 

Do pobrania:

Regulamin Konkursu

Konkurs w skrócie

 

http://cwrkdiz-konin.pl/konkurs-kandydat-na-medal-z-nagrodami-dla-uczniow-szkol-podstawowych-i-ponadpodstawowych/