^ Back to Top

Aktualności

Już po raz drugi odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjno – Zawodowe.

W ramach udziału w Targach nasza szkoła przygotowała stoisko wystawowe.

Była to doskonała okazja do przedstawienia pełnej oferty edukacyjnej naszej placówki oraz warunków rekrutacji.

Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mogli zapoznać się z możliwością dalszego kształcenia oraz skorzystać z konsultacji ze specjalistami, m.in.: Cechu Rzemiosł Różnych, Powiatowego Urzedu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Młodzieżowego Centrum Kariery OHP oraz Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz instytucji bankowych.

Naszą szkołę reprezentowali: Dyrektor Stanisław Kłaniecki, Pedagog i doradca zawodowy Magdalena Marszałek oraz przedstawiciele Społeczności Uczniowskiej: Patryk Kazimierowski, Hubert Świątnicki, Norbert Bobek, Kamil Grzeszczak, Łukasz Buchalski.