^ Back to Top

Aktualności

27 września 2019 r. na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych  w  Zagórowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu  Słupeckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, podczas których miała miejsce uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2019/2020 w Powiecie Słupeckim.

W uroczystości uczestniczyli: Jacek Bartkowiak -Starosta Powiatu Słupeckiego, Piotr Gałan-Przewodniczący Rady Powiatu Słupeckiego, Andrzej Bernat -Członek Zarządu Rady Powiatu Słupeckiego, Stefan Zieliński- Radny Powiatu Słupeckiego, Roman Kulterman – Burmistrz Gminy Zagórów, Renata Tkaczyk- Sekretarz Urzędu Gminy Lądek, Lidia Śmidowicz- zastępca Wójta Gminy Strzałkowo, Edward Strzymiński- wiceprezes Szkolnego Związku Sportowego „Wielkopolska” oraz dyrektorzy wyróżnionych szkół.

Starosta Powiatu Słupeckiego p. Jacek Bartkowiak okazjonalnymi grawertonami uhonorował szkoły, które osiągnęły najwyższe wyniki w zawodach sportowych.

 Sportowcy z naszej szkoły

we współzawodnictwie sportowym w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019

zajęli zaszczytne II miejsce.


Podczas uroczystości, pan Edward Strzymiński, Wiceprezes Szkolnego Związku Sportowego „Wielkopolska”, wyróżnił „Medalem 65-lecia SZS” instytucje i nauczycieli za wieloletnią pracę na rzecz sportu szkolnego.

Wśród dwudziestu czterech wyróżnionych osób był nauczyciel z naszej szkoły - p. Krzysztof Słowiński.