^ Back to Top

Aktualności

Wiosenny Turniej Klas

Wiosna wreszcie zawitała do naszej szkoły na dobre, stąd też 2 kwietnia na jej powitanie Samorząd Uczniowski pod opieką p. Patrycji Ignaszak-Suberskiej przygotował Wiosenny Turniej Klas, w którym udział wzięli uczniowie prawie wszystkich oddziałów.

Zmagania między klasami przeprowadzono w różnorodnych kategoriach, między innymi młodzież sprawdzała swoje umiejętności w rozpoznawaniu utworów muzycznych w konkursie „Jaka to melodia”, czy wiedzy o wiośnie podczas rozwiązywania krzyżówki tematycznej.

Duże emocje wzbudził konkurs pod hasłem „Zaskocz mnie lub zadziw”, podczas którego poza wykonaniem wiosennej piosenki czy popisami sportowymi nasi uczniowie mogli też popisać się bardziej niecodziennymi umiejętnościami, jak chodzenie na nienaturalnie wygiętych stopach czy żonglerka nożem. Nie zabrakło też zabawy przy ocenie Miss i Mistera Wiosny oraz przeciągania liny.

Klasy mogły również sprawdzić swoje umiejętności w konkurencji przeciągania liny, a na koniec odbył się mecz w piłkę siatkową : maturzyści vs. nauczyciele.

Po podsumowaniu wszystkich konkurencji jury wyłoniło  najlepsze klasy tej wiosny. I miejsce przynano klasie III Tb, drugie klasie II Ta, natomiast trzecie II B.

FOTOGALERIA