^ Back to Top

Aktualności

O miłości w Teatrze Muzycznym w Poznaniu

Uczniowie klasy III Tc oraz II b wzięli udział 22 marca w  musicalu „Rodzina Addamsów” wystawianym w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Libretto przetłumaczone przez reżysera Jacka Mikołajczyka opowiada o spotkaniu skrajnie różnych rodzin, których zakochane dzieci planują ślub. Ta wizyta jest pretekstem do ukazania ponadczasowych problemów: potrzeby miłości i zaufania. Prosta historia o miłości w trzypokoleniowej rodzinie Addamsów opowiedziana w humorystyczny i nieco groteskowy sposób pozwala każdemu, bez względu na wiek, znaleźć coś dla siebie. Sztuka zachwyciła publiczność nie tylko świetną muzyką i tekstami piosenek, ale także perfekcyjnie opracowaną i wykonaną choreografią. Na uwagę zasługują również  bogate kostiumy i scenografia  rodem z amerykańskiego komiksu.