^ Back to Top

Aktualności

21 maja 2018 r. Grzegorz "Ornette" Stępień, basista zespołu Oddział Zamknięty

spotkał się z uczniami naszej szkoły oraz Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Ekonomicznych.

Charyzmatyczny muzyk wystąpił z koncertem profilaktycznym pt. Droga donikąd”. Artysta w ciekawy sposób poruszył tematykę zagrożeń współczesnego świata: uzależnień od dopalaczy, narkotyków, alkoholu oraz cyberprzemocy i kontaktu ze światem przestępczym.

 

Grzegorz Stępień na przykładzie historii osób ze środowiska artystycznego przekonywał młodzież, że wszelkie używki i uzależnienia to droga donikąd, a konsekwencje nieodpowiedzialnych czynów mogą  ponosić przez całe życie.

 

Muzyk wskazywał młodzieży pozytywne strony życia oraz możliwość osiągnięcia zadowolenia poprzez twórczą samorealizację.

Podczas spotkania Artysta wykonał autorskie kompozycje muzyczne.

 

Po koncercie była możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć.