^ Back to Top

Aktualności

Od kilku lat Dyrekcja szkoły nagradza uczniów wyróżniających się zachowaniem, wynikami w nauce oraz zaangażowaniem społecznym. Jedną z nagród jest coroczna wycieczka. Do tej pory najbardziej aktywni uczniowie odwiedzili, m.in.: Warszawę, Toruń, Łódź, Tum, Łęczycę, Uniejów, Poznań.

W tym roku celem podróży była stolica Dolnego Śląska.

13 listopada 2017 r. w wycieczce uczestniczyli:

Magdalena Będziewska (4Ti), Radosław Czerniak (3Ti), Bartosz Durczyński (4Ti), Andżelika Gromadzińska (3A), Eliza Ignaczak (3A), Klaudia Kostrzewska (3Ti), Anita Maciejewska (2Tc), Bartosz Mielcarek (3Ta), Damian Nowicki (2Tb), Igor Paszek (3Ta), Mateusz Popielarski (2Tb), Maciej Rewers (4Tb), Paweł Syty (4Tb), Aleksander Ulatowski (4Tb), Anna Urban (4Ti).

Podczas pobytu we Wrocławiu uczniowie zwiedzili unikatowe centrum wiedzy o wodzie – Hydropolis

oraz jedyne na świecie oceanarium poświęcone wyłącznie faunie Afryki - Afrykarium we wrocławskim Zoo.

 

Atrakcją był również spacer po rynku, który przyciąga niewątpliwym urokiem zabytkowych kamienic i klimatem wyjątkowego centrum europejskiej metropolii.

 

Opiekunami byli nauczyciele: Piotr Miąc i Joanna Ratajczyk.