^ Back to Top

Aktualności

Zapoznanie się z Centrum Nauki Kopernik, którego celem jest rozwijanie nauki
i inspiracja do obserwacji oraz wykonywania doświadczeń - to główny cel wycieczki,
w której 24 kwietnia uczestniczyli uczniowie klas 1B i 2B.

Wspaniałą przygodę rozpoczęli podróżą pociągiem.

Po dotarciu do stolicy udali się do nowoczesnego muzeum nauki z interaktywnymi eksponatami, gdzie liczne i różnorodne przestrzenie edukacyjne inspirowały do samodzielnych obserwacji i kreowania sytuacji nieosiągalnych na co dzień w praktyce szkolnej.

Po pełnym wrażeń pobycie w Centrum Nauki Kopernik, uczestnicy wycieczki wykorzystali pobyt w stolicy na spacer ulicami Warszawy i zwiedzanie Starego Miasta, Królewskiego Przedmieścia oraz zobaczyli Pałac Prezydencki.

Organizatorem i kierownikiem pełnej odkrywania tajemnic świata wycieczki była
Pani Agnieszka Wykręt, a opiekunami: Pani Eliza Manuszak i Pan Krzysztof Słowiński.