^ Back to Top

Aktualności

24 kwietnia uczniowie klas czwartych technikum uczestniczyli w niezwykle wartościowej prelekcji, przeprowadzonej przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji
w Słupcy.

Asp. sztab. Marlena Kukawka, asp. Marcin Dębowski, mł. asp. Piotr Przybylski i sierż. Przemysław Wiechciński zwiększyli świadomość młodych kierowców w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zagrożenia spowodowane nieodpowiedzialną jazdą oraz uprawnienia policji i zasady prowadzenia kontroli drogowych w myśl znowelizowanych przepisów.

Prelekcja została wzbogacona filmami ilustrującymi negatywne zachowania na drogach.

Tematyka spotkania wzbudziła bardzo duże zainteresowanie młodzieży, czego dowodem była dyskusja, podczas której uczniowie zadawali pytania, m.in. dotyczące działań podejmowanych przez policjantów.