^ Back to Top

Aktualności

9 listopada uczniowie: Alan Cichacki (4Ta), Dawid Krzysztof Król (3Ta), Marcel Piwoński (2Ta), Aron Brywczyński (1Tb), Filip Ciesielski (1Tb), pod opieką wicedyrektora Przemysława Kuchowicza, uczestniczyli w inauguracji questu „Edward Fiszer o Słupcy opowiada” i gry planszowej „Na tropie słupeckich skarbów”.

Organizatorem wydarzenia była Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
w Słupcy.

Udział w niecodziennym odkrywaniu najważniejszych miejsc w Słupcy był dla młodzieży ciekawą lekcją historii miasta. Z kolei rywalizacja w rozwiązaniu gry planszowej sprzyjała nauce zasad współpracy i kreatywnego rozwiązywania problemów.

 

Za ukończenie i rozwiązanie wszystkich łamigłówek i zagadek questowych uczniowie otrzymali dyplomy oraz unikatową grę planszową, którą przekazali do biblioteki szkolnej.